За останній тиждень у Дрогобичі динаміка показників захворюваності на кір рухається у сторону зменшення, однак на 30% зріс рівень захворюваності на ГРВІ та грип

29 Січня 0:00

Наприкінці минулого тижня, за статистикою відділу охорони здоров`я ДМР, у Дрогобичі та Стебнику зафіксовано 1801 хворих на ГРВІ осіб, з них: 1128 — діти, 673 — дорослі.

На грип зафіксовано 29 дрогобичан, з них 10 — діти, 19 — дорослі.

Про це у понеділок, 28 січня, на щотижневій нараді міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств ДМР та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

За словами головного медика міста, рівень захворюваності на грип та ГРВІ зріс на 30% у порівнянні з минулими періодом.

Щодо захворюваності на кір, то на разі, за інформацією відділу охорони здоров`я ДМР, динаміка показників захворюваності рухається у сторону зменшення хворих.

Однак, від кору у Дрогобичі вакцинуються в рази більше дітей, ніж зазвичай.

Лише за минулий тиждень у сімейних відділення КНП «Дрогобицька міська поліклініка» було проведено 287 позапланових щеплень.

Як зазначив Володимир Чуба, додатково замовлено ще 1000 доз вакцини для профілактики кору бельгійського виробника «Priorix».

За підсумками обговорення, заступник міського голови Дрогобич Василь Качмар доручив керівництву відділу освіти ДМР та відділу охорони здоров`я ДМР забезпечити участь у батьківських зборах медичних працівників з метою проведення інформаційно-роз`яснювальної кампанії серед батьків щодо важливості вакцинування дітей проти кору.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія