За минулий тиждень у медустановах Дрогобицької громади провели 93 операції: 26 із них – ургентно

9:07 9 Липня 2024

Розвиток галузі охорони здоров’я та підвищення якості медичних послуг є пріоритетними та займають ключову роль у стратегії розвитку Дрогобицької громади.

З початком медичної реформи, Дрогобич зробив ставку на зміцнення матеріально-технічної бази наявних в громаді медичних установ, відтак зараз дві лікарні Дрогобицької громади увійшли до спроможної мережі медичних закладів, оприлюднених МОЗ, а Дрогобицька лікарня №1 за потужністю та навантаженням стала другим закладом в області, де надається широкий спектр якісних медичних послуг.

Як заявив під час понеділкової апаратної наради у міській раді керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, – за минулий тиждень у медзакладах Дрогобицької громади було проведено 93 оперативні втручання, 26 із них –ургентно, так як стан пацієнтів потребував оперативного втручання.

На жаль, останнім часом почастішали випадки інфарктів та інсультів. За тиждень, що минув в громаді зафіксовано 22 випадки інфарктів та 16 інсультів. Завдяки оперативним діям медиків було проведено 22 коронарні ангіографії, 16 пацієнтам було проведено стентування.

Паралельно, у пологовому відділенні міської лікарні за минулий тиждень на світ з’явилось 15 малюків, з них 11 – хлопчиків та 4 дівчинки.

Перейти до вмісту