За матеріалами Національної поліції України

Поліцейські затримали зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про замінування залізничного вокзалу у Львові

Близько 17.00 на оперативну лінію «102» зателефонував анонім та повідомив, що Головний залізничний вокзал у Львові заміновано. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінолог, патрульні поліцейські та працівники інших служб. Було евакуйовано близько 550 пасажирів та працівників залізничного вокзалу. Правоохоронці обстежили приміщення та прилеглу територію, вибухонебезпечних чи підозрілих предметів не виявили.

Оперативники Пустомитівського відділу поліції встановили особу чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про замінування. Ним виявився 20 – річний мешканець одного з сіл району, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

#поліція #Львів #новини

Сергій Князєв Iaroslav Trakalo Ольга Атаманова Vyacheslav Abroskin УНН – Українські Національні Новини Телеканал “Прямий” 24 Канал Радіо Свобода