З вірою в Перемогу: дрогобицький Народний ансамбль танцю «Верховинка» долучився до благодійного концерту в підтримку ЗСУ в Рівне

16:22 22 Квітня 2024

Підтримали захисників та продемонстрували танцювальне мистецтво Дрогобича на рівненській сцені.19-20 квітня у Рівне гостював Народний ансамбль танцю «Верховинка» Дрогобицького Народного дому імені І.Франка,  керівник Богдана Кос. Юні танцюристи взяли участь у двох яскравих благодійних концертах, під час яких збирали кошти на потреби рівненського підрозділу ЗСУ. Таким чином – мистецтвом підтримали воїнів, які щоденно тримають для нас мирне небо.

Спільно із «Верховинкою» свої танцювальні таланти на сцені демонстрували і рівненські танцювальні колективи: Народний ансамбль «Барви Лади» і Зразкововий ансамбль «Лада».

Творча дружба між колективами Дрогобича і Рівне триває не один рік поспіль. До повномасштабного вторгнення танцювальні колективи неодноразово виступали на одній сцені та робили творчі візити дружби в міста. Окрім цього, слід відзначити, що між колективами вже багато років триває тісна співпраця, оскільки художній керівник «Лади» і «Барвів Лади», у минулому дрогобичанка Вікторія Гарасим’як, є вихованкою «Верховинки».

Орім благочинних концертів, учасники двох колективів у вільний час відвідали танцювальний майстер-клас школи Народного ансамблю танцю «Дружба» (Рівне), пізнали традиції Полісся та побували на екскурсіях.

Юні дрогобичани зазначають – готові й надалі долучатись до творчих благочинних заходів, адже спільними зусиллями роблять свій внесок у Перемогу.

Фото: Наталія Павленко

Перейти до вмісту