З турботою про майбутнє: діти з інвалідністю із Лішні отримали планшет для якісного навчання

24 Квітня 10:14

Підтримка та сприяння якісному навчанню – у Дрогобичі продовжують опікуватись родинами, які перебувають у складних життєвих обставинах або ж виховують діток з інвалідністю. Так у ці дні, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівником відділу освіти Віталієм Вовківим та старостою села Лішні Марією Мацюрович відвідали родину Іванни Куріци. Сім’я виховує троє дітей з інвалідністю – двійняток Надію та Назара 2008 р.н. та старшого сина Павла 2002 р.н. 15-річному Назару якраз і передали сучасний планшет. Очільник громади зазначив, що технічна новинка, без сумніву, стане у нагоді усім дітям цієї родини та допоможе в навчанні і корисному дозвіллі.

У нашій громаді є чудові сім’ї, які перебувають у нелегких життєвих обставинах та потребують підтримки і допомоги. Ми пам’ятаємо про всіх. Намагаємось допомагати таким родинам як продуктами харчування, засобами першої необхідності, дитячим одягом чи забавками так і сучасними гаджетами. Адже розуміємо, що сучасні діти потребують новітніх технологій для свого навчання та розвитку. Вдячні нашим партнерам, які допомагають такими необхідними речами нашій громаді і сприяють вдосконаленню нашої молоді. Спільно ми можемо творимо добро!, — прокоментував Тарас Кучма.

Зазначимо, сучасні планшети у складі гуманітарної допомоги Дрогобич отримав наприкінці грудня від міжнародних партнерів із Німеччини. Відтак десятки планшетів спільно із соціальними службами міста було роздано родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам, малозабезпеченим, дітям полеглих дрогобицьких Героїв та обдарованим учням навчальних закладів міста та територіальної громади.

Перейти до вмісту