З сучасними оселями: трьом сім’ям військовослужбовців вручили ключі від нового житла

10:42 24 Червня 2024

Понеділкову нараду 24 червня у Дрогобицькій міській раді розпочали із приємної події – трьом сім’ям військовослужбовців вручили ключі від нових осель. Родини перебували на внутрішній черзі на отримання житла (Департамент міського господарства).

Під оплески та слова вдячності присутніх, ключі вручив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який побажав родинам наповнити нові оселі затишком та дитячим сміхом.

Наші воїни мужньо тримають оборону та витісняють ворога. Наш обов’язок на місцях дбати про їхні сім’ї, родини та дітей. Тому ця радісна нинішня подія – найменше, що наразі можемо для Вас зробити. Дякуємо кожному захиснику за силу духу, за мужність та патріотизм. Спільно до Перемоги!”, – наголосив Тарас Кучма.

Ключі від нових осель отримали: Катерина Савшак, Тарас Пилипишин та Надія Слободян. Усі оселі у новобудові, яка споруджена Управлінням капітального будівництва у Трускавці.

У мерії міста запевняють – і надалі підтримуватимуть родини воїнів та дбатимуть про їхній затишок та покращення матеріально-побутових умов.

Додамо, із 2014 року у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради сформовано чергу учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та в заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку із військовою агресією російської ферерації проти України. Першочерговість на отртимання житла мають ветерани війни та ті воїни, які провели чимало часу в зоні бойових дій, отримали серйозні порання чи інші травми тощо.

Перейти до вмісту