З першого квітня змінюється вартість проїзду у громадському транспорті

9:41 30 Березня 2022

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради ухвалив рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».

Згідно з цим рішенням, встановлено тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 10,00 грн.

Також затверджено перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, які курсують на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі (перелік у додатку).

Пасажирам, які зареєстровані у населених пунктах Дрогобицької міської ради або фактично проживають (підстава – Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї) та відповідно до додатку даного рішення, належать до категорії осіб, яким надається право на 20 безкоштовних проїздів, мають право на такі проїзди з моменту отримання «Картки дрогобичанина».

Пасажирам на міських маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, які проводять оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», надається знижка в розмірі 3,00 грн.

Рішення набирає чинності з 01.04.2022 року.

Після набрання чинності даного рішення, рішення виконавчого комітету від 07.06.2021 №175 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті» вважати таким, що втратило чинність.

Перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі

1. Учасники бойових дій (в т.ч. АТО та ООС) та бійці-добровольці АТО
2. Особи з інвалідністю внаслідок війни та особа, яка супроводжує інваліда війни I групи
3. Особи (ЧАЕС), віднесені до категорії I
4. Особи-учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії II
5. Особи з інвалідністю I, II групи
6. Особа, яка супроводжує інваліда I групи
7. Батьки загиблого військовослужбовця
8. Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни
9. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони , ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, ветерани Національної поліції
10. Реабілітовані особи (реабілітовані, потерпілі від репресій)
11. Діти з багатодітних сімей

⃰ За умови пред’явлення багатофункціональної електронної пластикової картки “Картка дрогобичанина” право на 20 безкоштовних проїздів в місяць мають:
– пенсіонери за віком;
– особи з інвалідністю III групи;
– особи, які перебувають у складних життєвих обставинах (за зверненням громадян на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї);
– один з батьків дитини, отримувач допомоги (дитини-інваліда віком до 18-ти років);
– опікун (піклувальник) дитини-сироти або дитини позбавленої батьківського піклування.

** Після використання права на 20 безкоштовних проїздів, оплата проїзду для цих категорій громадян здійснюється згідно діючого тарифу.

*** Учні закладів загальної середньої освіти м. Дрогобича під час навчального року з 07:30 до 20:30, за умови пред’явлення учнівського квитка виданого відповідним ЗЗСО, також мають право безкоштовного проїзду.

Перейти до вмісту