З нагоди Всеукраїнського дня довкілля у Лішні провели весняну толоку

13:51 22 Квітня 2024

Щороку, у третю суботу квітня, відзначається Всеукраїнський день довкілля. Традиційно в цей час тривають весняні прибирання, толоки та благоустрій територій загального користування.

У суботу, 20 квітня, в селі Лішня провели толоку в парку та благоустрій території, прилеглої до Народного дому.

До робіт долучились працівники Народного дому та місцева молодь, залучена до культурно-мистецького життя рідного села.

Паралельно, за словами старости села Марії Мацюрович, – прибирання провели біля шкіл в Лішні та Дережичах. Благоустрій територій планують продовжувати й надалі.

Нагадуємо, нещодавно у Дрогобичі провели загальноміську толоку в парку Новонароджених. Масштабний захід об’єднав навколо доброї справи чимало людей – працівників комунальних служб, небайдужих мешканців та внутрішньо переміщених осіб. Завдяки проведеній толоці вдалось прибрати територію парку від накопиченого сміття та розчистити парк від старих гілок та самосівів.

Екологи щорічно закликають українців долучатись до квітневих толок, висадки дерев, наведення порядку на вулицях, у парках і скверах, озеленення територій, збирання сміття, а також проведення різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях. Суб’єктів господарювання також закликають долучитись до прибирання та благоустрою територій, прилеглих до їхніх закладів та зелених зон міста.

Чистота та охайність міста чи села залежить від кожного його мешканця. Тому лише свідоме, відповідальне та бережне ставлення до природи та місць загального користування – допоможе зробити наш світ кращим.

Перейти до вмісту