З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Дрогобичі відзначили організації, які опікуються людьми з особливими потребами

11:56 4 Грудня 2023

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний вчергове привернути увагу до проблем людей з особливими потребами та нагадати суспільству про його обов’язок виявляти турботу та милосердя до осіб, які мають значні проблеми із здоров’ям, допомагати та підтримувати їх.

За традицією у Дрогобичі напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю відзначили осіб та організації, які опікуються інвалідами. Усіх причетних зібрали у просторому залі фойє Народного дому, ініціатором заходу виступило Управління соціального захисту населення ДМР.

Із словами підтримки та щирих побажань до присутніх звернуся міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Живемо у непростий час. Усі ресурси та помисли кожного із нас сьогодні скеровані на одне – нашу перемогу. Ваші організації є тими джерелами світла, які підтримують осіб з інвалідністю. Ви не даєте їм впасти духом, скріплюєте їхню віру та допомагаєте їм всебічно: словом, продуктовими наборами та матеріальними допомогами. Тож користуючись нагодою хочу подякувати усім, хто опікується особами з інвалідністю. Адже ваша щоденна праця — це справжній прояв любові, людяності та милосердя. Нехай ваша турбота допомагає їм забувати про труднощі, а серця наповнюються теплом, – звернувся до присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У ході урочистостей кожному керівнику організації очільник громади Тарас Кучма спільно із керівником Управління соціального захисту населення ДМР Іваном Терлецьким вручили подарунки та подячні грамоти. Також подарунками були відзначені і окремі працівники громадських та благодійних організацій міста, які опікуються людьми з інвалідністю.

Окрім цього, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю міський голова Тарас Кучма відзначив матеріальними винагородами активістів 11-ти організацій Дрогобицької громади. Також згідно розпорядження міського голови виділено 107 тис. грн для 182 мешканців Дрогобицької міської територіальної громади, які є інвалідами.

Доповненням до усіх подяк та подарунків став музичний дарунок від талановитої молоді міста та творчих колективів Дрогобича.

За підтримки Волонтерський штаб «Українська команда» кожен з присутніх отримав святковий дарунок до Дня Святого Миколая.

Завершили захід спільним виконанням «Боже, Великий, Єдиний».

Урочистості провела Уляна Воят.

Перейти до вмісту