З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь…
Статистика свідчать: існування більш ніж мільярда людей залежить саме від водно-болотних угідь!
Основними напрямами їхнього використання є рибальство та аквакультура, вирощування рису, туризм та рекреація, транспортування людей та товарів річковим та морським транспортом, водозабезпечення тощо.
64 % водно-болотних угідь світу зникли з 1900 року, а кількість прісноводних видів тварин і рослин з 1970 до 2010 року суттєво зменшилася. Тому люди, які безпосередньо залежать від використання цих природних ресурсів, стають все біднішими і біднішими.
Про важливість водно-болотних угідь як джерела основних засобів для існування й добробуту людей та про цю вагому ланку екосистеми планети дізналися вихованці Студії раннього розвитку «Краплинка» та гуртків Палацу дитячої та юнацької творчості Дрогобича. Упродовж двох тижнів діти малювали водойми і заболочені місцевості, їхніх мешканців, пізнавали цікаві факти про важливість збереження водно-болотних угідь, побували на екскурсії у відділі природи музею «Дрогобиччина».
Усе це організували і провели заступник директора з навчально-виховної роботи ПДЮТ Ольга Лукащук, керівники гуртків: Леся Чигрик, Мар’ян Прокопик, Ірина Кропивницька.
Палац дитячої та юнацької творчості