З нагоди професійного свята у Дрогобичі відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

16:26 9 Листопада 2021

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають Всеукраїнський день працівників культури та народного мистецтва. З нагоди свята у фойє Народного дому Дрогобича відбулися урочистості та нагородження кращих працівників цієї сфери.

Присутніх дійства вітав та зустрічав грою на саксофоні талановитий майстер своєї справи Андрій Добрянський. На свято запросили керівників творчих закладів культури та колективів Дрогобицької територіальної громади.

Від імені міського голови Дрогобича присутніх вітав заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч.

Всі ви різні, але вас об’єднує одне – ви люди мистецтва, люди альтруїсти. Для вас творити добро і дарувати позитивні емоції – головна ціль вашої праці. Багато хто сьогодні недооцінює вашу справу та загалом сферу культури. Однак зазначу – хлопці, які сьогодні в холодних окопах на Сході нашої країни боронять кожен метр нашої землі, боронять і нашу культуру, віру та мову. Тож маємо це пам’ятати. Від імені міського голови висловлюємо вдячність вам за вашу працю, бо щире слово сказане від серця – направду покликане творити дива, – підкреслив у вітальному слові Андрій Ковч.

Спільно із радницею керманича міста Світланою Маменько – Андрій Ковч вручив подяки від імені міського голови Дрогобича кращим працівникам культури та мистецтва Дрогобицької територіальної громади. Подяки отримали керівники музичних дитячих шкіл громади, Народних домів, керівники творчих ансамблів та колективів, працівники управління культури та розвитку туризму ДМР.

Паралельно від імені адміністрації управління культури та розвитку туризму подяки кращим працівникам галузі вручили і керівник управління Ігор Чава спільно із начальницею відділу культури та мистецтв Лесею Татарською.

Дякую кожному із вас за те, що творите культурне середовище нашого міста та регіону загалом. Ваша праця надихає та окрилює. Ви несете той вогонь віри та просвіти, який свого часу запалили наші прадіди. Лиш культура робить людину особистістю – тому з гордістю діліться світлом, творіть та надихайте, – побажав присутнім керівник управління розвитку культури та туризму Ігор Чава.

Кульмінацією заходу стала музична частина дійства – Роман Стахнів, Микола Кос потішили присутніх своїми музичними та вокальними номерами, а Віденський вальс майстерно виконали танцюристи Народного ансамблю бального танцю «Оксамит» під керівництвом Лесі Калійчак.

Ведучими дійства були Алла Мельничук та Іван Сех.

Перейти до вмісту