З нагоди професійного свята у Дрогобичі привітали та відзначили працівників культури

9 Листопада 16:34

9 листопада в Україні своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва.

Важливість культури під час війни не зменшується, а тільки зростає. Сьогодні до України прикута увага світу, і світ серед іншого відкриває для себе нашу культуру. Завдяки культурі і тим, хто продовжує робити свою справу у цій сфері, завдяки нашій мові ми залишаємося українцями – єдиною нацією сміливих і мужніх людей, яким є за що боротися.

З нагоди професійного Дня працівників культури у Народному домі імені Івана Франка відбувся святковий захід.

Для присутніх у залі підготували святковий концерт за участі творчих колективів Дрогобича та громади.

Привітати тих, хто вкладає у культуру душу, свою творчість та терпіння завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник міста відзначив титанічну щоденну працю кожного працівника цієї сфери та їх особистий внесок у розвиток культури Дрогобицької громади.

Культура – це те, що повинно завжди жити у наших серцях і те, що ми повинні плекати у наших дітей, адже без культури нація втрачає свою ідентичність та самобутність. Якщо ми не будемо підтримувати, розвивати та формувати розвиток культури серед населення, то згодом будемо пожинати плоди безкультур’я. Щиро дякую кожному, хто творить нашу культуру – робить її такою багатогранною і дарує людям хвилини щастя, – привітав присутніх Тарас Кучма.

Відтак, очільник громади спільно з керівником Управління культури та розвитку туризму Володимиром Ханасом, відзначили керівників мистецьких колективів Дрогобицької громади Нагородами Міністерства культури та інформаційної політики України та грамотами міського голови.

Перейти до вмісту