З нагоди Дня художника в Нагуєвичах відкрили мистецький проект «Лис Микита»

12 Жовтня 16:38

Цього року, незважаючи на жахливі реалії війни, завдяки нашим митцям художникам вдається тримати культурний фронт!

Разом з львівськими митцями на День художника в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» був запрезентований авторський проєкт народного художника України, доцента кафедри академічного живопису Львівської Національної Академії Мистецтв, лауреата Шевченківської Премії Василя Семенюка «Лис Микита».

Автор представив роботи у виставкових залах музею Івана Франка, свою філософську концепцію Лиса Микити, на яку надихнула атмосфера Заповідника та творча спадщина Івана Франка.

Непересічна подія об’єднала в Нагуєвичах всіх, кому не байдуже, якою буде наша культура.

Привітав гостей директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак зі щирим словом звернувся до присутніх парох та духовний наставник с. Нагуєвичі отець Андрій Безушко, приїхали багато гостей зі Львова та Дрогобича, шанувальники мистецтва.

Привітали художників начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Віталій Вовків та староста с. Нагуєвичі Леся Гром.

В ході мистецького заходу було вручено ряд подяк за невтомну працю та вагомий вклад у розвиток української культури та популяризації спадщини Івана Франка від Управління культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради. Подяки вручили автору робіт Василю Семенюку, львівській художниці Наталії Цедуляк, колективу Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», директору ГО «Мистецько-культурне об’єднання Арт Спектр» Віктору Цедуляку та старшій науковій співробітниці ДЗІК «Нагуєвичі» Тетяні Лазорак.

Кураторами проєкту виступили:
Наталія Цедуляк – львівська художниця, член спілки художників України, старший викладач кафедри академічного живопису ЛНАМ.
Марія Супрун – директор Дрогобицького культурно-освітнього центру ім. Івана Франка
Тетяна Лазорак – старший науковий співробітник Державний історико-культурного заповідника “Нагуєвичі”

Виставка триватиме до кінця жовтня. Тож усіх бажаючих запрошують відвідати Нагуєвичі та познайомитися з творчою спадщиною Василя Семенюка в музеї Івана Франка.

Перейти до вмісту