З колядкою та подарунками до родин, де є діти з інвалідністю: Дрогобицький міський Центр соціальних служб відвідав сім’ї, що потребують підтримки

29 Грудня 8:24

Зимовий період – час див та віри в чудеса. Особливого дива потребують діти з інвалідністю, які обмежені у пересуванні та більшу половину свого життя проводять в чотирьох стінах. Для таких дітей Дрогобицький міський центр соціальних служб щорічно до різдвяних свят готує подарунки та відвідує їх. Не зрадили традиції і цьогоріч. В ці дні із святковим настроєм та символічними дарунками до сімей, які виховують дітей з інвалідністю, що є обмежені у пересуванні, завітали працівники Центру спільно із активістами Дитячого парламенту. Юні парламентарі привітали своїх ровесників із прийдешніми святами, спільно поколядували та побажали їм здоров’я.

Радіємо, що представники Дитячого парламенту долучаються до нашої святкової ініціативи та знайшли час і завітали в родини, де є діти з інвалідністю. Спілкування між ровесниками є дуже цінним для обох категорій дітей. Це обмін думками, енергією, прояв уваги та турботи. Ну і звісно подарунки, які додають настрою у ці дні, – коментує Оксана Матчишин, керівник Дрогобицького міського центру соціальних служб.

У День Святого Миколая Центр соціальних служб організував не менш масштабну благочинну акцію – вручив майже 600 святкових пакунків дітям, які є з родин мобілізованих військових, дітям із інвалідністю та із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Пакунки для дрогобицьких дітей зібрали, сформували та передали діти із Німеччини в межах акції «Різдвяний конвой». У пакунках – солодощі, іграшки, одяг та ігри. Благочинну ініціативу німецьких дітей кожного року підтримує організація Rotary International. У межах області координує логістику громадська організація «Народна Самооборона Львівщини».

Акція – є проявом добра, підтримки та єднання між дітьми двох країн.

Перейти до вмісту