З Днем Соборності! – Привітання керівництва Дрогобицької громади

22 Січня 15:55

Шановні мешканці Дрогобицької громади!

День Соборності України – свято, яке щороку набуває символізму у становленні Української держави. Сьогодні, як і понад сто років тому, подію єднання Західноукраїнської Народної республіки та Наддніпрянської України і створення 22 січня 1919 року незалежної Української Народної Республіки, згадуємо з особливою гордістю.

День Злуки – це важливий урок для кожного українця. Особливо сьогодні, кожен повинен усвідомлювати, що тільки в єдності наша сила.

Дрогобицька земля – це край патріотів, які за покликом серця, завжди першими стають до оборони Соборності Держави та захисту честі і гідності українського народу. У цей день ми вшановуємо світлу пам’ять українських героїв, серед яких й наші земляки. Ми дякуємо нашим воїнам, які сьогодні боронять державу від агресора на східних теренах України.

І якби нас не намагалися роз’єднати зовнішні чинники, ми гордо заявляємо: соборність уже глибоко пройшла через серця і душі українців, ми відчуваємо себе єдиним народом, який на своїй землі будує власний український дім.

З нагоди свята бажаємо всім нам мирного неба, щасливого майбутнього та радісного сьогодення. Добробуту кожній українській родині!

В єдності – наша сила!

З повагою, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич

Перейти до вмісту