З акцентом на здоров’я школярів: для учнів Дрогобицької громади стартували уроки плавання в ДЮСШ імені І.Боберського

16:20 12 Лютого 2025

Рух, витривалість та здоровий спосіб життя – усе це поєднують в собі уроки плавання, які від 12 лютого стартували для школярів громади в Дитячо-юнацькій спортивній школі міста імені І.Боберського.

Ініціатива впровадження уроків плавання для учнів Дрогобицької громади належить відділу освіти ДМР, задум підтримує керівництво міста.

16 січня на сесії ДМР було підтримано відповідну «Програму з розвитку плавання на 2025-2028 рр» в громаді. Головна мета Програми – забезпечити створення належних умов для навчання та занять плавання учнів, залучення здобувачів освіти до систематичних занять плавання та формування в школярів навичок здорового способу життя.

За словами міського голови Тараса Кучми – з раннього віку дітям слід прищеплювати любов до плавання, активностей та витривалості. Оскільки такі заняття буквально вчать дитину «правильно дихати» та допомагають долати страх до води, якщо такий є.

12 лютого перші уроки плавання під чітким керівництвом професійних тренерів ДЮСШ відбулися для кількох класів таких шкіл населених пунктів громади – Добрівлян, Лішні та Рихтич. Кожен із класів мав спеціально відведений час на заняття з ними. Дітей найперше ознайомили із спортивними напрямками діяльності ДЮСШ, відтак розповіли як слід себе правильно поводити в басейні та перейшли безпосередньо до навчальних азів із плавання.

Як стверджує керівник ДЮСШ імені І.Боберського Михайло Городинський – уроки плавання для школярів будуть проводити як в малому басейні так і у великому. Усе буде залежати від рівня підготовленості учнів та елементарних вмінь триматися на воді.

Першими уроками плавання діти задоволені про що щиро ділились із керівництвом міста – очільником громади Тарасом Кучмою та керівником відділу освіти ДМР Петром Шев’яком, які завітали на навчання.

Час та графік уроків з плавання кожен навчальний заклад громади погоджує із ДЮСШ – відтак доносить цю інформацію до школярів, класних керівників та вчителів фізичного виховання.

Зазначимо, до сьогодні уроки з плавання в межах уроків фізкультури мали учні Ліцею №4 імені Л.Українки та Дрогобицького наукового ліцею імені Б.Лепкого, оскільки територіально найближче розташовані до ДЮСШ.

Перейти до вмісту