З 15:00 буде припинено водопостачання на вул. І. Франка, Лесі Українки, Т. Шевченка та на прилеглих до них вулицях
![З 15:00 буде припинено водопостачання на вул. І. Франка, Лесі Українки, Т. Шевченка та на прилеглих до них вулицях](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/вод-1.jpg)
У зв’язку з аварійною ситуацією – проваллям каналізаційного колодця на вул. І. Франка,12, КП “Дрогобичводоканал” для проведення аварійно-відновлювальних робіт вимушене припинити водопостачання на вул. Лесі Ураїнки, І. Франка, Т. Шевченка та прилеглих до них вулиць з 15.00 до часу завершення робіт