З 1 січня 2019 року у Дрогобичі батькам, у яких народилась дитина на Новий рік, День Матері, День міста та четверта у сім`ї, вручатимуть «Пакунок малюка», профінансований з міського бюджету

3 Січня 0:00

Ще з 2017 року у містах Дрогобичі та Стебнику стартувала програма «Пакунок малюка». Відповідно до умов Програми, сім`ї міст Дрогобича та Стебника, у яких народилася третя і більше дитини отримували набір першочергово необхідних для маляти речей: підгузки, набори одягу, шапочки, олійки, дитячі креми ін.

Ініціатором цієї програми виступив відділ молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР.

У 2018 році «Пакунок малюка» отримували вже й сім`ї, у яких народилась друга і більше дитини.

Функціонування програми «Пакунок малюка» у Дрогобичі була визнана на державному рівні як краща місцева практика.

Зважаючи на те, що з 1 вересня 2018 року Кабінетом Міністрів України також запроваджено програму «Пакунок малюка», у міській раді заланували видозмінити порядок видачі та частково наповнення «пакунку».

Про це повідомила начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко.

Відділ молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР розробив нову программу «Пакунок малюка» вже на 2019-2020 роки.

Відповідно до затвердженої рішенням сесії Дрогобицької міської ради програми, з 1 січня 2019 року «Пакунок малюка» отримуватимуть сім`ї міст Дрогобича та Стебника, у яких народились немовлята у 2019-2020 рр. і є четвертою і більше дитиною в сім`ї. А також сім`ям, у яких народилась дитина на свято Нового року, Дня матері та Дня міста Дрогобич.

За детальною інформацією щодо отримання «Пакунку малюка» просимо звертатися у відділ молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР — площа Ринок, 1, каб. №33.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія