Юні спортсмени Дрогобиччини привезли з Чемпіонату України з хортингу сім золотих медалей та срібло Кубку України

9:08 9 Квітня 2024

5-6 квітня в Києві в ТЦ «Ретровіль» відбулися два масштабні та видовищні турніри з хортингу: Чемпіонат України серед учнів в розділах «Двобій», «Показовий виступ» та «Поліцейський самозахист» (кадети та юніори), а також  Кубок України серед дорослих в розділах «Двобій» і «Показовий виступ».

Змагання об’єднали понад 200 спортсменів із 11 регіонів України. Дрогобиччину на турнірах представляли збірна Відокремленого підрозділу ГО «Українська федерація хортингу» у Львівській області (керівник Денис Іваницький) – команда «Галицькі Леви» Дрогобицького осередку хортингу та «Сокіл» Трускавецької федерації хортингу.

У ході змагань в спортивній скарбничці юних хортингістів Дрогобиччини сім золотих медалей Чемпіонату України серед учнів. Так, в розділі «Показовий виступ» категорія «Команда» – золото вибороли Дарина Кандур, Тимофій Кандур, Владислав Каралюс, Арсен Каралюс, Дмитро Криворука («Галицькі Леви», тренер Денис Іваницький). В категорії «Змішані пари» – золоті медалі та звання чемпіони України здобули Анастасія Явна та Данило Рябак («Сокіл», тренер Ірина Циган). В Кубку України серед дорослих в розділі «Показовий виступ» в особистому заліку друге місце виборола Вероніка Ткачук («Галицькі Леви», тренер Денис Іваницький).

Перейти до вмісту