Юні дрогобицькі футболісти розпочали Всеукраїнський турнір в Новій Каховці з перемоги. ЗМІ

У Новій Каховці сьогодні стартував традиційний Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футболу пам’яті Юрія Чумакова.

Цього року на футбольних полях Нової Каховки та Каховки будуть змагатися 12 команд, які представляють різні міста України. У цьому турнірі взяли участь юні футболісти з Дрогобича — міста-побратима Нової Каховки.

І ось сьогодні саме дрогобицькі юнаки відкрили змагання на турнірі зустріччю зі своїми однолітками з полтавської “Ворскли”.

Матч проходив на центральному полі стадіону “Енергія”, де, зазвичай, грає одноімена професійна команда Нової Каховки. Обидва колективи продемонстрували жагу до перемогу, а також високу фізичну підготовку та професійну майстерність.

Але вже в першій половині гри футболісти з Дрогобича показали свою перевагу над суперником, відкривши рахунок в зустрічі. А остаточну перевагу їм вдалося закріпити в другому таймі, забивши ще один гол полтавчанам.

Привітати футболістів міста-побратима з перемогою на стадіон прийшли перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран.

Вони також передали вітання дрогобичанам від міського голови Володимира Коваленка та побажали юнакам подальших успіхів в турнірі.

ONLINE НОВА КАХОВКА

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні