Ямковий ремонт доріг та толоки: у Дрогобичі триває марафон благоустрою до Великодніх свят

14:48 2 Травня 2024

У Дрогобичі триває поточний ямковий ремонт доріг. Як поінформував керівник Департаменту міського господарства Андрія Паутинка – цього тижня шляхоремонтники здійснюють роботи на таких вулицях, як Музична, Завалля, Театральна, перехрестя Трускавецької.

По завершенні Великодніх свят поточним ямковим ремонтом буде охоплено вулицю Лепкого та ряд інших.

Також до поточних ямкових робіт в місті залучаються і працівники КП «СМУ», які відповідають в ці дні за ремонт вулиць Горішня Брама та Залісся.

Окрім ямкового ремонту дорожнього покриття, силами працівників КП «СМУ»,  напередодні, проводились роботи із косіння газонів в парках та на вулицях міста. Також проведено кілька масштабних толок: в парку Новонароджених, Культури та відпочинку, а також в парку Богдана Хмельницького. До толок, окрім комунальників, залучались небайдужі мешканці громади, підприємці, ГО та особи з числа ВПО.

Керівництво міста закликає усіх свідомих мешканців підтримати марафон благоустрою вулиць і скверів Дрогобича, а також навести лад біля своїх офісів, кав’ярень та магазинів – адже тільки спільними зусиллями можна зробити рідне місто чепурним та чистим.

Перейти до вмісту