Як зміниться рух транспорту вулицями Дрогобича після впровадження плану мобільності міста? ВІДЕО

30 Травня 0:00

https://www.youtube.com/watch?v=StWMVyEEWW0&feature=youtu.be

Через декілька місяців на вулицях Дрогобича розпочнуть впроваджувати план мобільності міста, розроблений проектно-консалтинговим бюро у сферах безпеки руху, міської мобільності та сталого розвитку «Urban Consulting Group».

Основне завдання реалізації плану — оптимізувати рух транспорту та облаштувати достатню кількість місць для законного паркування автомобілів.

У вівторок, 28 травня, план мобільності, який є практично завершеним, обговорили міський голова Дрогобича Тарас Кучма, перший заступник міського голови Ігор Герамн та секретар міської ради Олег Хрущ спільно з керівництвом Департаменту міського господарства ДМР.

Основні пункти схем-плану мобільності Дрогобича: – план охоплює кругову схему руху вулиць «П. Сагайдачного-Самбірська» — «В. Великого» — «Трускавецька» та всі внутрішні вулиці у цьому периметрі; – у центральній частині міста буде облаштовано близько 800 паркомісць; – паркомісця будуть платними; вартість паркування буде різною в залежності він зони місця паркування: І зона — зона навколо площі Ринок; ІІ зона — зона центральної частини міста, ІІІ — віддалені від центру міста місця. – для оплати за паркування встановлюватимуть спеціальні термінали iBox чи паркомати; – розблокування вулиці Івана Франка для одностороннього руху транспорту з виїздом на вул. О. Нижанківського та облаштування паркомісць; – встановлення трьох болардів або шлагбаумів при в`їзді у центральну частину міста; – облаштування паркомісць на вулицях П. Орлика, А. Міцкевича, Січ. Стрільців, а також, можливо, окремий майданчик в районі автостанції №2; – на вулиці В. Чорновола паркомісця не передбачають.

Щодо встановлення вартості тарифів на паркування автотранспорту, то затверджуватимуть їх на сесії міської ради. Також розглядають питання безкоштовного паркування у нічний час доби та вихідні дні.

Контроль за дотриманням правил паркування вестиме інспектор з паркування Департаменту міського господарства, який буде наділений всіма необхідними повноваженням від державних установ та Міністерства внутрішніх справ.

«Ми робимо все можливе для того, аби спростити водіям рух вулицями Дрогобича. Для можливості законного паркування лише у центральній частині міста облаштовується близько 800 паркомісць. Однак, якщо водії не дотримуватимуться правил паркування, виїжджатимуть на тротуари, не думаючи про те, як в такому випадку мають проїхати мами з візочками, то інспектори з благоустрою притягатимуть їх до відповідальності, накладаючи штрафи в межах чинного законодавства», — зазначив під час обговорення міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Як зазначає керівництво Департаменту міського господарства, реалізація цього проекту розрахована на кілька етапів. Розпочнуть впроваджувати план мобільності міста у центральній частині вже через декілька місяців.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія