Як залучати людей до творення змін: молодь Дрогобича навчалася адвокації

20 Липня 17:09

Вчора у Дія Центрі відбувся тренінг з адвокації, який проходив у рамках проекту «Маю думку – участь для молодіжних рад», який реалізується ГО «Молодіжна Платформа» за сприяння Норвезької ради у справах біженців, за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

На тренінгу були присутні представники Молодіжної ради Дрогобича та небайдужа молодь, яка виявила бажання вдосконалити свої знання.

Підготували та організували тренінг для молоді працівники відділу сім’ї та молоді ДМР. Провела тренінг Діана Дубинська.

Під час заходу учасники познайомились з поняттям адвокації, розглянули інструменти адвокації та її етапи. Заключним етапом тренінгу стало проходження симуляційної гри, де кожен з учасників відігравав чиюсь роль – мешканця громади, депутата, посадовця чи очільника громади.

Як розповіла керівниця відділу сім’ та молоді та кураторка Молодіжної ради Олександра Пашко, тренінг з адвокації – це один з етапів проекту «Маю думку – участь для молодіжних рад».

Тренінг з адвокації – це дуже необхідна та корисна подія для молоді на сьогодні. Під час таких тренінгів молодь визначає свою роль у громадському житті, починає краще розбиратись у процесах державотворення, як відбуваються зміни у громаді. Також молодь навчиться відстоювати свою думку та позицію, вміло та впевнено оперувати своїми фактами чи аргументами і найголовніше – не давати собою маніпулювати, – прокоментувала Олександра Пашко.

Окрім цього, в межах проекту Молодіжна рада Дрогобича отримала підтримку свого навчального проекту «Молодіжний компас – навігація у світі можливостей». Проект буде реалізовуватись у період з серпня по жовтень та проходитиме у кілька етапів.

Під час навчання молодь громади матиме можливість проявити себе та навчити інших діяти креативно, сміливо та писати цікаві гранти.

Перейти до вмісту