Як у Дрогобичі здійснюють супровід інвестора, – роз’яснення відділу економіки

11:44 9 Лютого 2021

Дрогобич – місто сприятливе для розвитку економіки. Цю тезу підтверджують не лише численні рейтинги, але й високий індекс податкоспроможності. У 2020 р. цей індекс становив 0,82. Інвестиції – це пріоритет діяльності місцевого самоврядування.

У відділі економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради функціонує інтернет платформа «CRM» зі супроводу інвестора. За словами начальника відділу економіки Тараса Бачинського, сьогодні на супроводі зареєстровано 26 конкретних інвестиційних проектів.

Минулого тижня відбулась нарада за участю начальника відділу економіки, начальника відділу Державного архітектурно-будівельного контролю та інвестора. У межах зустрічі було наголошено на типових помилках під час розроблення проектної документації об’єктів будівництва. Супровід здійснюють з метою вирішення проблемних питань суб’єктів підприємництва, які виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу.

Основними проблемними питаннями є:
– пошук нових територій та земельних ділянок для будівництва чи реконструкції;
– отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки;
– помилки у заповненні документів на тримання права на виконання будівельних робіт;
– помилки при заповненні декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Крім цього, на офіційній сторінці Дрогобицької міської ради у рубриці Smart City є розділ «Як швидко відкрити бізнес в Дрогобичі (Start Business Challenge)», за допомогою цього сервісу можна дізнатись всю дорожню карту з відкриття бізнесу в Дрогобичі.

Відділ економіки ДМР

Перейти до вмісту