Як туристична галузь міста наближає перемогу: ТІЦ з початку війни проводить благочинні екскурсії в підтримку ЗСУ

11:44 26 Вересня 2022

Десяток благочинних екскурсій, підняття на вежу ратуші та історичні квести – Туристично інформаційний центр Дрогобича з перших днів війни акумулює кошти від проведених заходів та скеровувати їх на підтримку ЗСУ. За словами Ірини Марків, керівниці ТІЦу, працівників їхньої установи вразила інформація про ракетний обстріл Музею Сковороди, що на Харківщині. Тож було прийнято рішення провести благочинну екскурсію в Дрогобичі, гідом якої виступив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Усі зібрані кошти від екскурсії скерували на підтримку військових.

Згодом в Дворику ратуші було організовано благочинний концерт дрогобицьких семінаристів. На потреби ТРО міста після заходу скерували понад 5 тис. грн. Окрім цього Туристично інформаційний центр систематично проводить низку благодійних екскурсій Дрогобичем та його визначними місцями.

З нагоди 31-річниці Дня Незалежності України – ТІЦ Дрогобича організував квест та чергову благодійну екскурсію «Франко і про Франка», яку провів екскурсовод Олег Стецюк. Для потреб захисників вдалося зібрати 3500 грн. Кошти передано на потреби 67 Окремого Батальйону Територіальної Оборони Дрогобиччини.

Команда Туристично інформаційного центру міста розуміє те, що в час повномасштабної війни маємо підтримувати наших воїнів та допомагати їм. Сфера туризму Дрогобича робить свій внесок у допомогу армії – численними благодійними заходами та екскурсіями ми підтримуємо наших воїнів та дякуємо їм за можливість працювати під мирним небом у нашому місті. З нагоди Всесвітнього Дня туризму, 27 вересня, буде проведено екскурсію експонатами вуличного музею та відкрито інформаційну таблицю. Усі вилучені кошти звісно ж скеруємо на потреби наших захисників. Тож спільно наближаємо перемогу, – підкреслює Ірина Марків.

Перейти до вмісту