Як комунікувати з медіа та коментувати важливі теми: у Дрогобичі провели тренінг для спікерів громади

22 Листопада 15:54

Днями у Дрогобицькій міській раді провели медіа-тренінг, мета якого – навчити посадовців міської ради інструментам комунікації. Як правильно комунікувати з медійниками, формулювати чіткі та однозначні меседжі, доносити мешканцям важливі теми та не піддаватись провокаціям – ці та інші важливі питання обговорили з досвідченою журналісткою, спікеркою Любою Сорокіною.

Навчання організувала ГО «Центр громадських ініціатив», спільно з Support to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine в рамках Проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що реалізується за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

У співпраці з Дрогобицькою міською радою, ГО «Центр громадських ініціатив» реалізовує новий проект, відтак під час заходу зосередились на побудові правильної комунікації на конкретні теми – будівництво та облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на базі Дрогобицької громади.

До навчання залучили структурні підрозділи ради, які дотичні до роботи з ВПО, будівництва та облаштування житла для вимушених переселенців та комунікації з дрогобичанами та новими мешканцями громади на цю тему. Відтак участь у тренінгу взяли представники управління капітального будівництва, управління соціального захисту населення, міського центру соціальних служб, управління інвестицій та економічного розвитку та управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій.

До роботи долучився міський голова Тарас Кучма та заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик.

Впродовж дня учасники тренінгу навчались інструментам правильної комунікації, побудови діалогу, вчасного та чіткого інформування мешканців про роботу органу ОМС задля уникнення перекручень та маніпуляцій. В підсумку учасники заходу отримали сертифікати про пройдений тренінг.

Нагадаємо, у Дрогобичі завершили облаштування 12-квартирного модульно-каркасного будинку для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на базі нашої громади та планують проживати тут надалі. Тимчасовим житлом забезпечать понад 50 осіб з числа ВПО, відповідно до затвердженої рейтингової черги.

Раніше у Дрогобицькій громаді тимчасовим житлом забезпечили 132-х українців, чиї домівки зруйнували російські загарбники – для цього реконструювали гуртожиток у Стебнику, де обладнали 32 квартири. Робота в цьому напрямку триває.

Перейти до вмісту