Вже традиційно у пам`ять про борців: Студенти ДМТК прибрали могили воїнів УПА

16:57 17 Жовтня 2019

На кладовищі, що на вул. Трускавецькій у Дрогобичі, захоронено останки воїнів УПА.

Завдяки добрій традиції, яку започаткували у Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі в межах відзначення річниці УПА, могили воїнів завжди доглянуті, прибрані, а в пам’ять про Героїв — палають лампадки.

Впродовж останніх років щоразу перед святом Дня захисника України та річницею створення Української повстанської армії студенти Дрогобицького-механіко-технологічного коледжу прибирають могили воїнів УПА.

Цього року юні студенти — хлопці та дівчата ДМТК вкотре прибрали братську могилу воїнів УПА, а також молитвою вшанували пам`ять про загиблих.

«Студентське самоврядування першого курсу, а також студенти старших курсів відгукнулись на заклик продовжити традицію нашого коледжу та віддати шану воїнам УПА за їх відвагу та жертовність, яка базувалася на любові до омріяної Незалежної України.

Окрім формування інтелектуальної бази знань, ми намагаємось виховати з кожного студента перш за все патріота, адже власне їм продовжувати розбудовувати нашу державу і головне — на засадах національної українськості», — зазначив заступник директора ДМТК з виховної роботи Юрій Пашко.

Перейти до вмісту