Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє про результати конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об`єктів комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який проведено 10.01.2019 р.

№ п/п Місце знаходження об”єкта оренди Пл. оренди (кв м) Переможець
1 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, пл. Ринок, 3 18,6 ПП «Т.Е.Д.»
2 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 120,0 ПП «Т.Е.Д.»
3 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 24,3 ПП «Т.Е.Д.»
4 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 23,7 ПП «Т.Е.Д.»
5 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 22,5 ПП «Т.Е.Д.»
6 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 32,5 ПП «Т.Е.Д.»
7 Нежитлове приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1 112 ПП «Т.Е.Д.»