Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності.

№ п/п Місце знаходження об”єкту оренди площа орендованого приміщення (кв м)
1 Нежитлове приміщення за адресою: вул. Бориславська,78 15,6
2 Нежитлове приміщення за адресою: вул. Бориславська, 78 61,6
3 Нежитлове приміщення за адресою: вул. Шевченка, 11 103,2

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єктів  комунальної власності для приватизації способом аукціону та викупу.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути :

• заява на участь у конкурсі;
  • копія установчих документів учасника конкурсу;
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;
  • письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;
  • пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт у запечатаному непрозорому конверті.

Конкурс буде проводитись о 10 год. 21.12.2018 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.

Конкурсну документацію необхідно подати до 17.12.2018 р. включно за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 40.