Виконавчий комітет ДМР оголошує конкурс з метою надання в оренду частини нежитлового приміщення на вулиці І. Мазепи

Виконавчий комітет ДМР оголошує  конкурс з метою надання в оренду частини нежитлового приміщення, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Дрогобича способом проведення відкритих електронних торгів у електронній торговій системі ProZorro.Продажі

Електронні торги проводяться проводиться із врахуванням Положення про порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна територіальної громади м. Дрогобича шляхом електронних торгів у ЕТС ProZorro.Продажі, затвердженого рішенням сесії № 1316 від 23.08.2018 р. та Регламенту роботи електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Інформація про орендодавця:

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради.

Код ЄДРПОУ:  26307196

Місцезнаходження: обл. Львівська, 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1.

Контактна особа: Яцишин О. Є., тел. 22535

Відомості про майно, його місцезнаходження:

Частина нежитлового приміщення, розташована за адресою: м. Дрогобич, вул. Мазепи, 12, площею 21,9 м. кв.

Ознайомитись з об’єктом оренди можна за місцем його розташування.

Обов’язкові умови:

• початковий розмір орендної плати за міс. 2250 грн. з ПДВ;
  • розмір кроку електронного аукціону: 5% або 112,50 грн.;
  • термін, на який укладається договір оренди: 35 місяців;
  • розмір гарантійного внеску: 10% від загальної річної суми орендної плати, що становить 2700 грн.
  • переможець електронних торгів проводить відшкодування вартості виготовлення експертної оцінки об’єкту оренди;
  • оплата комісійної винагороди електронному майданчику (оператору), через який переможець реєструвався для участі у електронних торгах.

Відкриті електронні торги у системі ProZorro.Продажі відбудуться 24 січня 2019 року. Година проведення визначається автоматично відкритою електронною торговою системою ProZorro.

Закриті цінові пропозиції учасників для участі у електронних торгах приймаються до 23 січня 2019 20.00 год. включно шляхом заповнення електронної форми у ЕТС ProZorro. Продажі, доступ до якої здійснюється через авторизований електронний майданчик SmartTender.biz.

Перелік документів, які надаються учасниками :

• заява про участь у конкурсі;
  • засвідчена суб’єктом звернення копія паспорта громадянина України – особи, яка буде підписувати договір (1,2,11 сторінки);
  • довідка з банку про відкриті поточні рахунки суб’єкта звернення, з якого будуть перераховуватись кошти;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчена суб’єктом звернення;
  • проект договору оренди об’єкта з пропозиціями щодо варіантів використання та поліпшення орендованого майна. Розмір орендної плати не повинен бути менший від розміру орендної плати, визначеного відповідно до Методики розрахунку орендної плати, яка діє на момент проведення конкурсу;
  • відомості про учасника конкурсу;
  • для професійних творчих працівників – засвідчені заявником копія диплому про освіту або членського квитка члена творчої спілки;

Повноваження представників претендентів (учасників) конкурсу повинні бути підтверджені довіреностями чи іншими документами, відповідно до чинного законодавства.

Відомості про учасника конкурсу, який є юридичною особою:

• витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ( копія);
  • засвідчені нотаріально копії установчих документів;
  • документ, що підтверджує право уповноваженої особи на підписання договору оренди (наказ, рішення зборів, довіреність) – для юридичних осіб;
  • витяг з протоколу загальних зборів трудового колективу підприємства про рішення взяти в оренду нерухоме майно;
  • копія свідоцтва платника податку на додану вартість (за наявності);
  • завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

Відомості про учасника конкурсу, який є фізичною особою:

• копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
  • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності;
  • завірену належним чином копію декларації про  доходи  або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

Під час подання закритих цінових пропозицій учасники реєструють свої заяви на участь, готують необхідні документи та сплачують такі платежі:

• плату за участь (залежно від початкової ціни лоту – місячної орендної плати);
  • гарантійний внесок, що визначений замовником в оголошенні торгів;
  • комісійна винагорода оператора, яка  стягується із гарантійного внеску учасника (у разі перемоги в електронних торгах).

Внесення перерахованих внесків є обов’язковою умовою участі у торгах. Без сплати гарантійного внеску та плати за участь оператор торгів не має права підтверджувати ставку учасника. До того ж, гарантійний внесок учасника є його підтвердженням з умовами аукціону та гарантією виконання зобов’язань за результатами торгів.

Після завершення прийому пропозицій, система розкриває лише ставки учасників електронних торгів і кожен з них може в інтерактивному режимі підвищити свою пропозицію на крок аукціону, який становить не менше 5% від базової орендної плати в місяць.

Переможець встановлюється системою автоматично за результатами оцінки цінових пропозицій.