Вихованці СДЮШОР «Медик» посіли призові місця у чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе

10:48 11 Липня 2024

З 4 по 6 липня тривав чемпіонат України в категорії юнаки та дівчата з велосипедного спорту на шосе, який проходив у Білій Церкві.

У чемпіонаті приймали участь 25 команд, серед яких були й вихованці СДЮШОР «Медик», які не лише достойно презентували Дрогобич на змаганнях, а й вибороли призові місця.

Анастасія Сатурова в груповій гонці на 53 км серед дівчат фінішним ривком виборола перше місце та звання чемпіонки України в груповій гонці. Окрім цього спортсменка посіла третє місце в індивідуальній гонці на час з результатом 24:50,803.

Артур Стеців завоював третє місце в індивідуальній гонці на час  22:06,042.

Перше місце в командному заліку в складі збірної команди Львівської області по індивідуальній гонці на час посіли Артур Стеців та Павло Лозинський.

У другий день чемпіонату СДЮШОР «Медик» змагались у груповій гонці та посіла четверту місце у командному заліку у складі Артура Стеціва, Романа Кошелева, Олександра Лепака, Назара Пиля, Павла Лозинського та Віталія Пристая.

Сезон продовжується, попереду ще багато змагань як на шосе так і на велотреку, тож бажаємо нашим спортсменам і подальших успіхів у велоперегонах! Нехай кожен старт приносить ще більше перемог.