Виготовляємо писанку – символ Великодня

На порозі Великдень – одне із найбільших християнських свят. Тож не дивно, що великодня тематика зараз присутня навколо нас усюди.

Ось і вихованці Зразкового художнього колективу «Берегиня» Плацу дитячої та юнацької творчості Дрогобича під керівництвом Лесі Чигрик взялися за виготовлення писанки – одного із символів Свята Пасхи.

Спершу Леся Адамівна розповіла про писанку, яка з давніх-давен належить до оберегів нашого народу, продемонструвала візерунки, характерні для різних регіонів України, розповіла про значення символів та кольорів.

Відтак діти взяли до рук писачки і поринули у чарівний світ розпису… Юні писанкарі скрупульозно наносили воском орнамент, фарбували яйце у різні кольори, нагрівали й обтирали віск, і, звісно, раділи витворам своїх рук… А дехто навіть спробував оздобити писанку у техніці «декупаж».

Вироби до Свята Великодня виготовляють і вихованці гуртка «Бісероплетіння» під керівництвом Галини Дощак. Дерев’яні заготовки яєць діти «одягають» в орнаменти, скрупульозно сплетені з різнобарвного бісеру. Кілька годин праці – і перед нами маленький витвір мистецтва, зроблений талановитими чарівними пальчиками.

Вихованці Студії раннього розвитку «Краплинка» ПДЮТ, а це дітки чотири- та п’ятирічного віку, разом зі своїми наставниками також виготовляли саморобки на великодню тему – з паперу і пластиліну…

Як бачимо, гуртківці ПДЮТ уже підготувалися до наближення Великодня. А ви вже готові до свята?

Плац дитячої та юнацької творчості


Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні