Виборювали першість: на Дрогобиччині відбувся чемпіонат Львівської області з велоспорту

11:43 30 Вересня 2024

Завершився відкритий чемпіонат Львівської області з велоспорту на шосе, присвячений памʼяті Заслуженого тренера України Ігоря Романишина та на призи Ярослава Поповича. Захід проходив 26-28 вересня у Дрогобицькій громаді.

Учасники велозмагань від 9 до 79 років виборювали першість в індивідуальній гонці на час та групових гонках у своїх вікових групах.

Загалом, до участі в чемпіонаті долучилось понад 80 спортсменів та аматорів з різних куточків України та закордону: Києва, Покрова, Чернівців, Кривого Рогу, Шептицького, Сокаля, Дрогобича, Львова, Жовкви, Луцька та Хрубешова (Республіка Польща).

Ветерани велоспорту, які долучились до велопробігу, були прикладом для наслідування для молодших спортсменів.

Кульмінацією заходу стало нагородження учасників змагань дипломами, медалями, цінними призами і кубками за перші місця.

Особливим гостей чемпіонату був Сергій Зозуля – воїн-захисник, Герой України, вихованця СДЮШОР «Медик», який привітав учасників чемпіонату та побажав їм нових звершень та перемог.

В перший день змагань переможцями та призерами в індивідуальній гонці на час серед дрогобичан, стали: