Вуличні ігротеки «За крок від дому» крокують громадою: до активного дозвілля залучили діток Стебника

15:13 6 Червня 2024

Час канікул – безцінний. Школярі прагнуть не просто відпочити від навчання, але й наспілкуватись з друзями та провести якомога більше часу на свіжому повітрі.

З метаю активного відпочинку та згуртування дітей – Дрогобицький міський центр соціальних служб ініціював Програму літнього дозвілля для дітей соціальних категорій та інших діток, які не залучені до відпочинку та оздоровлення у літніх таборах. Ініціатива називається – вуличні ігротеки «За крок від дому».

До активностей з дітьми залучені аніматори-волонтери, які зазвичай є учасниками Дитячого парламенту міста. Саме молодь радо допомагає дітям із цікавим дозвіллям, генерує ідеї щодо різноманітних ігор, естафет та квестів на свіжому повітрі.

В ці дні гамірно та весело було на подвір’ї Стебницької гімназії №6. Там для діток провели насичене дозвілля з іграми.

Діти з аніматорами Дитячого парламенту Дрогобича запалювали під веселу музику бансів, навіть опанували мистецтво «Королівського бансу».

А ігри та спортивні естафети не залишили жодну дитину байдужою. Несподіванкою для дітей стали призи та подарунки для усіх учасників ігротек, адже переможців та переможених не було, бо всіх об’єднала – дружба.

Вуличні ігротеки крокують і далі Дрогобицькою громадою. Більше деталей про ігротеки та час їхнього проведення в різних локаціях громади можна дізнатись за номером тел.: 0986797022.

Додамо, вуличні ігротеки від Дрогобицького міського центру соціальних служб покликані ініціювати змістовне дозвілля дітей під час літніх канікул та ознайомлювати їх з принципами здорового способу життя.

 

 

Перейти до вмісту