Вуличні ігротеки у час літніх канікул: Центр соціальних служб продовжує проєкт веселого та корисного дозвілля для дітей

15:43 26 Червня 2024

Вуличні ігротеки продовжують мандрувати Дрогобицькою громадою. Цікавий проєкт започаткував Дрогобицький міський центр соціальних служб. Його мета залучити дітей до активностей та урізноманітнити їхні літні канікули.

26 червня фахівці Центру спільно з волонтерами – аніматорами Дитячого парламенту Дрогобича завітали до дітей мікрорайону вулиці Євгена Коновальця, які є учасниками юного християнського табору «Живе літо з Богом» парафії Дрогобицьких священномучеників Северина, Якима та Віталія.

Веселі танці, руханки, спортивні естафети, сміх та літнє сонечко зарядили дітей позитивом на увесь день. Діти ознайомились між собою, змагались в командних іграх та веселились.

Метою проведення вуличних ігротек є активне дозвілля дітей саме на свіжому повітрі, а також комунікація школярів між собою без гаджетів та комп’ютерів. Адже рухові активності та ігри сприяють покращенню емоційного та фізичного здоров’я підростаючого покоління.

Додамо, Вуличні ігротеки реалізовуються у межах Програми літнього дозвілля для дітей соціальних категорій та дітей, які не залучені до оздоровлення та відпочинку «За крок від дому».

Перейти до вмісту