Вуличні ігротеки «За крок від дому» завітали до найменших мешканців Нагуєвицької та Лішнянської громад

12:01 24 Липня 2023

Креативне дозвілля для дітей у формі ігротек є важливим для дитячого розвитку. І літо – це найкращий час проводити якомога більше часу на вулиці.

Днями на території Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка та Лішнянського НВК було гамірно та весело, а погода лише сприяла цьому. Попри складні умови сьогодення, дорослі намагаються наповнити дитинство малечі радістю та зробити їхнє літо незабутнім.

Організувати активності для дітей у Дрогобицькій громаді Центру соціальних служб допомагають активні учасники Дитячого парламенту та волонтери-аніматори, які весело та корисно вміють організувати час на свіжому повітрі.

Веселі руханки, естафети, квести, спортивні змагання – це лише маленька частина, що проводять для дітей аніматори та волонтери.

Нові друзі, нові емоцій та просто час на свіжому повітрі проведений без гаджетів – це те, чого так прагнуть усі батьки для своїх дітей.

Вуличні ігротеки реалізовуються Дрогобицьким міським центром соціальних служб у межах Програми літнього дозвілля для дітей соціальних категорій та дітей, які не залучені до оздоровлення та відпочинку «За крок від дому», метою якої є організація змістовного дозвілля дітей нашої громади.

Дрогобицький міський центр соціальних служб

Перейти до вмісту