Впродовж минулого року аварійна служба КП ЖЕО отримала 5850 викликів: які послуги надає підприємство?

1 Лютого 9:59

На базі КП «Управитель «ЖЕО» ДМР з липня 2022 року організована дільниця  аварійної служби, мета якої є ліквідація аварійних ситуацій у внутрішньобудинкових інженерних комунікаціях.

Аварійна служба працює щоденно, без вихідних та святкових днів, з 08:00 до 23:00. На чергуванні перебуває бригада у складі якої є: водій, електрик та сантехнік. Спецавтомобіль обладнаний необхідними інструментами та матеріалами. Також щоденно працюють електромеханіки, які відповідають за роботу пасажирських ліфтів у будинках, які знаходять на обслуговуванні у КП «Управитель «ЖЕО» ДМР та у будинках, які мають заключений відповідний договір із підприємством на обслуговування ліфтів.

Протягом 2023 року аварійна служба отримала 5850 викликів. Здебільшого виклики стосувалися проблем у внутрішньобудинкових мережах, а саме: забиття каналізаційної мережі, витік холодної води та централізованого опалення чи відсутність електропостачання.

Також користуються попитом послуги аварійної служби на платній основі. Зокрема щодо ремонту внутрішньоквартирних мереж: заміни крану, приладу обліку холодної води, прочищення внутрішньоквартирних каналізаційних мереж, заміни сифону, заміни автовимикачів, розеток та ін. Ці послуги є платними, оскільки це – зона відповідальності мешканців.

Більш детальна інформація про послуги аварійної служби доступна за посиланням: Аварійна служба ЖЕО

Одночасно підприємство повідомляє, що зараз триває період зрізки та кронування дерев. КП «Управитель «ЖЕО» ДМР має великий досвід у даній сфері, так як лише у 2023 року силами комунальної служби було проведено роботи з кронування приблизно 300 дерев із залученням телескопічної автовишки та спеціалістів по роботі на висоті. Послугами зрізки та кронування дерев також можна скористатись на договірних умовах.

Контактні телефони:

0800308212 – аварійна служба

0800308213 – абонентський відділ

0324423785 – приймальня.

Перейти до вмісту