Вперше у Дрогобичі відбувся книжковий фестиваль «Літературна Дрогобиччина»

11:25 25 Березня 2024

З 19 по 21 березня у Центральній міській бібліотеці ім. В. Чорновола проходили творчі зустрічі. Протягом трьох днів дрогобичани та гості міста мали можливість насолодитися презентаціями книг, виступами музикантів, літературними читаннями та іншими заходами, які збагатили знання про наш край.

Передувала цьому реалізація програми щодо поповнення бібліотечних фондів книгами місцевих авторів, завдяки якій фонд Дрогобицької ЦБС поповнився на понад 1000 примірників.

Одним з важливих аспектів фестивалю було ознайомлення з новими виданнями та творчістю місцевих авторів, що сприяло популяризації книг та розвитку культурного життя у місті. Цей фестиваль став місцем зустрічі для всіх, хто цікавиться літературою.

Протягом трьох днів відвідувачі мали можливість насолодитися презентаціями книг, виступами музикантів, літературними читаннями та познайомитись з новими виданнями та творчістю молодих авторів. Участь місцевих письменників, поетів, музикантів та інших творчих особистостей надала фестивалю теплої та дружньої атмосфери.

Особливих барв фестивалю додала виставка авторських ляльок-мотанок, створених дрогобицькою майстринею Оксаною Войтків. Ця виставка стала не лише важливим аспектом культурного заходу, а й допомогою для Збройних Сил України. Пані Оксана надала кілька ляльок-мотанок для реалізації, а отримані від продажу кошти у розмірі 3500 гривень будуть передані місцевому активісту Володимиру Шершню Бараняку.

Перейти до вмісту