Володимир Коцюба доручив відділу оренди та приватизації комунального майна провести роботу з недобросовісними користувачами земельних ділянок у Дрогобичі

14 Травня 0:00

У Дрогобичі інспектуватимуть недобросовісних користувачів земельних ділянок, які без законних на це підстав користуються міською землею.

З відповідним дорученням заступник міського голови Дрогобича, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба звернувся до керівництва відділу оренди та приватизації комунального майна ДМР у понеділок, 13 квітня, у ході щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста.

Як наголосив посадовець, відповідне обстеження необхідно провести у зв’язку із значним недоотриманням доходів Дрогобицькою міською радою у вигляді орендної плати за фактичне користування земельними ділянками.

Обстеження земельних ділянок користувачів-боржників проведуть шляхом обміру із залученням ліцензованої організації. Після цього буде складено відповідні акти для подальшої претензійно-позовної роботи.

Як повідомило керівництво відділу оренди та приватизації комунального майна, у травні заплановано обстеження дев’яти таких об’єктів.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія