Володимир Чуба очолив Комісію із розвитку вторинної медичної допомоги Госпітальної ради Львівського госпітального округу

У вівторок, 7 травня, відбулося чергове засідання Госпітальної ради Львівського госпітального округу.

У ході засідання було сформовано склад одинадцяти комісій. Одну з комісій, а саме Комісію із розвитку вторинної медичної допомоги очолив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. Володимира Чубу було обрано з поміж п’яти кандидатів. За обрання його головою Комісії проголосували 12 з 15 членів комісії.

«Першочерговими завданнями для комісії будуть три ключові напрямки:
– визначення територій, де функціонуватимуть лікарні інтенсивного лікування другого рівня;
– визначення територій, де функціонуватимуть лікарні інтенсивного лікування першого рівня;
– формування ліжкової мережі госпітального округу з усуненням дублюючих функцій», — прокоментував Володимир Чуба.

Крім того, посадовець наголосив, що Дрогобич гідно буде представлено у роботі Госпітальної ради, оскільки голови комісій входять у Президію ради.

Нагадаємо, 8 жовтня сесія Дрогобицької міської ради делегувала чотирьох представників для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу, відповідно до встановленої квоти:
– Володимира Чубу— начальника відділу охорони здоров’я ВО ДМР;
– Володимира Бігуняка — головного лікаря КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР;
– Оксану Стебельську — головного лікаря КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» ДМР;
– Андрія Ковча — депутата Львівської обласної ради.

Відповідно до вчорашнього формування складу комісій Андрій Ковч працюватиме у Комісії із взаємодії з органами місцевого самоврядування та державної влади, Оксана Стебельська —у Комісії із взаємодії з НСЗУ, Володимир Бігуняк —у Комісії з розвитку вторинної медичної допомоги.

Прес-служба ДМР