Вогняне шоу та Миколай на білосніжному автомобілі: у Дрогобичі феєрично запалили вогні на головній ялинці міста

9:02 20 Грудня 2021

19 грудня, на центральній площі Дрогобича, урочисто відкрили головну ялинку міста. До заходу традиційно долучились сурмачі, талановита та творча молодь, пластуни, актори Львівського музично драматичного театру імені Ю.Дрогобича та сучасний молодіжний театр «Gloria».

Запаленню святкових вогнів на новорічному дереві міста передувала насичена розважальна програма. Дітей забавляли та радо фотографувалися із ними улюблені герої із мультфільмів та казок, у яких переодягнулися актори Львівського музично драматичного театру імені Ю.Дрогобича. Відтак творчими номерами присутніх дивували вихованців Дрогобицької музичної школи № 1 та №2. Представники ж Дрогобицького пласту завітали на свято відкриття міської ялинки із чудовим дарунком – Вифлеємським вогнем миру, від якого усі бажаючі мали можливість запалити собі свічку.

Найочікуванішим гостем свята був – Святий Миколай. Зважаючи на цьогорічні примхи погоди, Чудотворець завітав у Дрогобич на білосніжному автомобілі, прикрашеному подарунками. Супроводжували Миколая його вірні помічними – Ангели. Святий спілкувався із малечею та бажав дітям щороку вірити в диво, оскільки саме ця віра творить дива та змушує його раз на рік ступати на землю та обдаровувати чемних літок дарунками.

Не обійшлося на святі і без курйозів – злий Антипко хотів зірвати дійство та налякати дітей, однак, йому це не вдалося.

Кульмінацією свята стало запалення вогнів на головній красуні міста – яскраві гірлянди урочисто спільно із дітьми засвітив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Не дивлячись на те, що сьогодні негода – я щиро вірю, що в кожного в душі тепло та світло. Це тепло в наші серця і домівки приніс Святий Миколай. Тож бажаю усім в цей святковий день відчути диво, зустріти його і стати частинкою дива для ближніх. Зичу нашій громаді, щоб Святий Чудотворець приніс кожному із нам побільше радості, щастя, миру та злагоди в кожну родину, – звернувся до присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Завершили захід феєричним вогняним шоу від сучасного молодіжного театру «Glorіа».

Свято провела ведуча Уляна Воят, організатор дійства – Управління культури та розвитку туризму.

Додамо, 22 метрова зелена красуня у Дрогобичі – штучна. Цьогоріч особливої окраси ялинці додали нові іграшки, які намалювали творчі діти Дрогобицької художньої школи.
Перейти до вмісту