Водопостачання на деяких вулицях буде відновлено о 20:00
![Водопостачання на деяких вулицях буде відновлено о 20:00](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/4d80a8643c5707e4bf1f3fyzd7e4a9c8_w960.jpg)
У зв’язку з технологічною складністю ремонтні роботи на вул. Самбірській сьогодні, 18 серпня, не вдалося завершити у запланований час. Вони ще тривають.
Про це інформують в адміністрації КП “Дрогобичводоканал”.
Тому водопостачання навул. Самбірській, П. Сагайдачного, 22 Січня, Лесі Українки, І. Франка , Т. Шевченка – парні номери, М. Лисенка, І. Чмоли, Зварицькій, О. Нижанківського, Г. Коссака буде відновлено о 20:00.