Водіїв закликають паркуватись правильно: інспектори з контролю за дотриманням правил дорожнього руху за два роки зафіксували 10 тисяч порушень

9:34 11 Лютого 2022

Впродовж двох років інспектори з паркування та благоустрою відділу безпеки та контролю департаменту міського господарства здійснюють контроль за дотриманням правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів на території Дрогобича.

За цей час інспекторами зафіксовано понад 10 000 порушень правил дорожнього руху щодо яких, відповідно до вимог ч. 3 ст. 2791 КУпАП, на лобовому склі транспортних засобів розміщують повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності.

Як стверджують контролери за дотриманням правил дорожнього руху, серед порушників були й такі, що не визнавали факту вчинення правопорушення та скористалися своїм правом на оскарження постанов про накладення адміністративного стягнення (штрафу) у судовому порядку. Однак у задоволенні усіх заявлених позовних вимог таким особам, за рішеннями суду, було відмовлено, адже інспектори при розгляді справ про адміністративні правопорушення та винесені постанови діють правомірно, в межах своїх повноважень, у спосіб, передбачений законом, та дотримуються усіх вимог КУпАП.

Звертаємо увагу водіїв на те, що здійснювати зупинку та стоянку транспортних засобів слід лише у дозволених правилами дорожнього руху місцях, оскільки розміщення автомобіля з порушенням вимог ч. 1 ст. 122 КУпАП тягне за собою накладення штрафу у розмірі 340 грн, а з порушенням вимог ч. 3 ст. 122 КУпАП – 680 грн.

Перейти до вмісту