Внаслідок сильних злив низка вулиць зазнала підтоплень: ліквідація наслідків негоди тривала протягом усієї ночі

14 Липня 10:30

Вчора, 13 липня, внаслідок сильних злив на території міста Дрогобича сталися підтоплення присадибних ділянок та часткове затоплення підвальних приміщень в низці житлових будинків та багатоповерхівок міста.

Як повідомили у відділі НС та цивільного захисту населення, до ліквідації затоплення було задіяно 9 одиниць техніки, 8 мотопомп та 30 чоловік особового складу з числа співробітників ДСНС, а також – комунальні служби міста.

Силами рятувальних підрозділів ДПРЧ-5 ДПРЗ-7 Дрогобицького РУ ГУ ДСНС України, 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, КП «Управитель ЖЕО» та КП «СМУ» було проведено відкачку води з підвалів житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

ДПРЧ-5 ліквідовували підтоплення на території таких об’єктів інфраструктури: Дрогобицька міська лікарня №1, Дрогобицький пологовий будинок, Станція переливання крові, вул. Самбірська, 32, 34, 36, 42, 60/1, 60, 68, вул. Шептицького, 136.

Було задіяно 7 одиниць техніки та 20 чоловік особового складу, 4 мотопомпи.

Особливо небезпечна ситуація була з затопленням Станції переливання крові на вул. Солоний Ставок. Рівень води в приміщенні досягав 1 метра та підходив до розподільчого електрощитка, що могло спричинити коротке замикання та знеструмити холодильні установки, в яких зберігалась плазма крові.

2 Спеціальний центр швидкого реагування працював вул. Кн. Ольги, 16, вул. Кн. Ольги, 5, вул. Козловського, 51, вул. Коновальця, 5, вул. І. Франка, 112 та вул. Вербовій, 35.

Було задіяно 2 одиниці техніки, 4 мотопомпи та 10 чоловік особового складу.

КП «Управитель ЖЕО» ліквідовувало підтоплення на вул. Кн. Ольги, 5 та проводив аварійні роботи на вул. Коновальця, 5.

КП «СМУ» скерувало зусилля на розчистку ливневих стоків.

В різних районах міста роботи з відкачки води неможливо було проводити у зв’язку з тим, що рівень води в річці Серет знаходився на критичній відмітці,   вище підвальних приміщень та присадибних ділянок, що унеможливлювало проведення робіт.

Особливо значних підтоплень зазнали вулиці Копистинського, Вербова, Довбуша, частково Зварицька та І. Франка.

Завдяки роботі рятувальних структур, керівники яких підняли по тривозі резервні підрозділи, вдалось оперативно вирішувати питання в найпроблемніших місцях та проводити ліквідації наслідків негоди.

Роботи тривали до 05:00 ранку та продовжуються сьогодні.

Перейти до вмісту