«Візьми, якщо хочеш – віддай, якщо можеш»: у Дрогобичі реалізовують соціальну ініціативу в підтримку потребуючих осіб

9:10 12 Квітня 2024

“Давайте спробуємо жити добріше!” – із таким гаслом Управління соціального захисту населення Дрогобицької міської ради реалізовує благочинну ініціативу, спрямовану на підтримку вразливих та потребуючих верств населення.

Суть соціального задуму проста та важлива водночас: на першому поверсі ратуші (відділ прийому громадян) розташовано спеціальний стелаж, де кожен бажаючий може прийти та залишити буханець хліба, печиво, булку чи фрукти для потребуючих людей міста.

Як зазначає керівник Управління соціального захисту населення Іван Терлецький, задум не новий, його успішно реалізовували на теренах нашої громади ще в 2018 році. Відтак, цьогоріч вирішили відродити. Залишені продукти на соціальному стелажі, за словами Івана Терлецького, мають змогу взяти ті особи, які сьогодні відчувають матеріальні труднощі та потребу в певних продуктах харчування, а особливо хлібо-булочних виробах. Особливо ця ініціатива актуальна в час Великого посту, коли свої серця слід відкрити до добрих справ та благочинності.

В Управлінні соціального захисту закликають долучатись до доброї ініціативи та допомагати потребуючим мешканцям громади. Адже, хто бере — наповнює руку, хто віддає — наповнює серце!

Перейти до вмісту