Війна об’єднала: Дрогобич та Лебедин стали містами-побратими

22 Липня 16:57

У Дрогобича з’явилось ще одне місто-побратим — місто Лебедин Сумської області. Сьогодні, 22 липня, у межах делегації з Сумщини, договір про партнерство підписали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та мер міста Лебедина — Олександр Бакликов.

Північ, південь, захід, схід, центр — одна велика держава. Я щиро вдячний, що ви знайшли час, щоб приїхати до нас. Ми незламні, бо єдині. Ми хочемо, щоб ви завжди пам’ятали — тут у вас є хороші та надійні друзі і потужний інтелектуальний потенціал, з яким разом ми будемо відбудовувати та розвивати нашу країну. Впевнений, що спільно ми зробимо великий внесок у розвиток нової держави, яка буде однією з найбільших та найзаможніших держав світу, — привітав делегацію Тарас Кучма.

У складі делегації до Ратуші завітали також заступник Сумської районної ради Валерій Сорокін та спеціаліст відділу внутрішньої політики виконавчого комітету Лебединської міської ради Олег Касьянов. Куратором візиту виступив Віталій Мойсеєнко, – помічник народного депутата України Андрія Кота. Прийом делегації організували Лідія Жгута – начальниця відділу організаційного забезпечення роботи керівництва та старост та Ірина Кушнір – начальниця організаційного відділу.

Після підписання офіційного документа, очільники міст мали змогу поспілкуватись про майбутню співпрацю та допомогу у цей нелегкий час. Зокрема, обговорили можливість оздоровлення дітей з Сумщини як на території Дрогобицької громади, так і закордоном, в тих країнах, де Дрогобич встиг налагодити міцні та дружні співпраці.

Також Тарас Кучма акцентував увагу на спортивному розвитку Дрогобича та запропонував реалізовувати спільні проекти двох громад у цьому напрямку.

Представники Лебедина також виявили бажання перейняти досвід КУ «Інститут міста Дрогобича» у роботі з інвестиціями та грантовими проектами. Тарас Кучма пообіцяв радо прийняти спеціалістів Лебединської міської ради для навчання та обміну досвідом.

Після розмови в стінах мерії, делегації організували екскурсію на вежу Ратуші. Опісля, за проханням гостей, — показали Дрогобицьку міську лікарню та як ведуться справи на будівництві житла для внутрішньо переміщених осіб у Дрогобичі і Стебнику.

Наприкінці зустрічі очільники громад обмінялись сувенірною продукцією. Серед подарунків Тарас Кучма вручив гостям книгу Мирона Бучацького про жертв катівні НКВД. Саме такі тортури, як і в 40-х роках минулого століття, сьогодні застосовує армія «визволителів».

Додамо, побратимство між містами дає можливість обмінюватись досвідом ведення міського господарства, реалізації та розвитку спільних проектів.

Перейти до вмісту