Виїзний захід в Меденицьку ОТГ
![Виїзний захід в Меденицьку ОТГ](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG-2e613a9b6e3ccaee7e1707c354ae494b-V.jpg)
16.08.2021р. відбувся виїзний захід фахівців Дрогобицького МРЦЗ в Меденицьку ОТГ.
Під час зустрічі Л.Кушнір, провідний фахівець з профорієнтації, проводила консультування мешканців громади з питань законодавства про зайнятість та переваг легальної зайнятості. Ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці у районі, актуальними вакансіями та електронними сервізами державної служби зайнятості, застосування електронного кабінету.
Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями М.Казимірко інформувала роботодавців про перевірки, які провадять інспектори Держпраці для виявлення незадекларованих працівників.
Л. Кушнір, фахівець з профорієнтації Дрогобицького МРЦЗ