Вивезення ТПВ зі сміттєвих майданчиків відбувається за графіком, однак можливі затримки у зв’язку з поломкою техніки

15:04 11 Серпня 2023

Комунальні служби міста щоденно працюють над вивезенням ТПВ зі сміттєвих майданчиків міста. Паралельно ведеться системна робота з ліквідації стихійних сміттєзвалищ та облаштування нових майданчиків закритого типу, які мають контейнери для роздільного збору сміття.

Як наголошують у КП «Комунальник» – влітку кількість відходів, які продукує населення, суттєво зростає. Однак сміття вивозять щоденно, дотримуючись встановлених графіків.

Часом можливі невеликі затримки, пов’язані з поломкою техніки. У такому випадку, відходи з неприбраних майданчиків забирають інші автомобілі, після виконання робіт на своєму маршруті.

Така ситуація мала місце на кількох сміттєвих майданчиках в мікрорайоні вулиць Грушевського-Стрийської. Сьогодні, в межах обідньої пори, проблему було вирішено.

Комунальні служби просять вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з об’єктивними причинами технічного характеру. Та водночас нагадують – культура поводження з ТПВ залежить від кожного мешканця громади. Особливо в частині несанкціонованого викидання сміття.

Впродовж минулого року в місті вдалось ліквідувати 12 стихійних сміттєзвалищ. А для збирання побутових відходів та підвищення культури поводження з ТПВ, у Дрогобицькій громаді встановлюють нові контейнерні баки та сучасні сміттєві майданчики закритого типу.

Цю практику в місті планують продовжувати, адже нові закриті майданчики є місцями сортованого збору відходів. Сміття не розносить вітер і туди не мають доступу бродячі тварини.

Перейти до вмісту