Вітання працівникам Департаменту міського господарства з нагоди 22-ї річниці заснування

16:50 20 Червня 2024

Двадцять два роки тому 20 червня у Дрогобичі було створено Департамент міського господарства. Структура відповідає за комунальну сферу міста, його благоустрій та охайність: ремонт вулиць, чистоту парків та скверів, безпеку дорожнього руху, ремонт мереж тощо – одним словом забезпечує щоденну належну життєдіяльність громади. Усі комунальні блага та ремонтні роботи мешканці міста давно сприймають як норму та очікують їх – але за кожним із них стоїть клопітка праця працівників Департаменту, їхні старання, наполегливість та небайдужість.

З нагоди свята керівництво Дрогобицької громади та депутатський корпус вітають адміністрацію та працівників Департаменту міського господарства із 22-річчям з часу створення. У такий непростий для країни час Ви робите все для того, щоб комунальна сфера міста розвивалась, створюєте затишок та формуєте імідж міста. Ваша праця важлива, наполеглива і відповідальна для всієї громади.

Цінуємо й те, що за працею не забуваєте і про найважливіше – допомогу ЗСУ. Кожен із працівників долучився й долучається до численних зборів у громаді в підтримку воїнів.

Тож низький уклін Вам за працю, за свідому громадянську позицію та за патріотизм.

Зі святом!

Перейти до вмісту