Вітання міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі з нагоди Дня народження

11 Листопада 14:13

Сьогодні свій день народження відзначає міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

За час управління містом та громадою, ми разом працювали на розвиток нашої громади, пожинали успіхи від правильних та часом болючих рішень, долали труднощі та втілювали в життя важливі реформи. Попри політичні конфронтації, заради рідного міста та громади, а сьогодні – заради підтримки військових та допомоги рідній країні у боротьбі з ворогом.

Завдяки активній господарській та політичній позиції Тараса Кучми, Дрогобич впевнено утвердився серед інших міст України. Ми демонстрували передові позиції прозорості та підзвітності в роботі, ділились своїм досвідом та переймали передові світові практики, поповнились міжнародними партнерствами та містами-побратимами, завдяки чому маємо змогу залучати необхідну гуманітарну допомогу для наближення нашої допомоги. Ця робота триває.

Виконавчий комітет, депутатський корпус та комунальні установи Дрогобицької міської ради щиро вітають очільника Дрогобицької громади Тараса Кучму з днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, витримки, мудрості та твердої позиції в управлінні громадою, успіху в реалізації всіх задумів та планів щодо розвитку та процвітання нашої громади, а найважливіше – перемоги для України та повернення додому всіх наших захисників та захисниць – живими та здоровими.

Бо після перемоги нам разом будувати нову, вільну та успішну Україну.

Перейти до вмісту